Запрошуємо на тренінг "ТЕРИТОРІЯ ТВОЇХ ІДЕЙ"!

By in ,
3586
Запрошуємо на тренінг "ТЕРИТОРІЯ ТВОЇХ ІДЕЙ"!

ГО «СОЛЯНКА» запрошує відвідати тренінг «Територія твоїх ідей»
2 листопада 2016 року у Дніпровській Центральній міській бібліотеці (вул. Воскресенська,23, 4 поверх) громадська організація «Солянка» проведе інтерактивний захід – Тренінг-знайомство «Територія твоїх ідей».
На захід запрошуються молоді люди, що прагнуть отримати нові знання, враження, знайомства та реалізувати власну ідею чи долучитися до проекту.
Тренінг пройде в рамках старту нового проекту ГО «СОЛЯНКА» – «Студія неформальної громадської освіти».
«Студія неформальної громадської освіти» – проект, направлений на розвиток, набуття навичок у сфері громадської діяльності, громадської журналістики та ІТ шляхом практичного навчання та навчальних поїздок-стажувань молоді та представників третього сектору. Протягом проекту будуть проводитися тренінги, навчальні поїздки, інтелектуальні ігри.
Метою проекту є сприяння самовизначенню і самореалізації, підвищенню громадської активності і розвитку журналістських якостей молоді у Дніпропетровській області шляхом створення Студії громадської неформальної освіти та практики у незалежних ЗМІ Дніпровського району.
Тренінг-знайомство – захід, який дозволить активній молоді прийти та познайомитися з організацією, проектом, знайти нових друзів і нові інтереси, адже наша організація має декілька напрямків роботи:
– Інформаційний портал Podgorodnoe.in.ua
– Молодіжне інтернет – радіо «Солянка»
– Газета «Наша думка»
– Соціокультурні проекти.
Взяти участь у цьому заході може кожен охочий абсолютно безкоштовно. У програмі заходу: знайомство, ігри, неформальне спілкування, можливості для молоді.
Тож, якщо ти активний, прагнеш займатися громадською діяльністю, журналістикою або просто весело провести час і знайти нових друзів, ми запрошуємо тебе на Тренінг-знайомство. РЕЄСТРУЙСЯ ЗА ПОСИЛАННЯМ, приходь та починай діяти з нами!

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfbEYCRzEDOfpslu3znxow1-ZqYjbd-Fa8nCRY65pEst5F1Kg/viewform

54321
(0 votes. Average 0 of 5)