Родзинка нашої організації - Інтернет-радіо "СОЛЯНКА"

By in
3228
Родзинка нашої організації - Інтернет-радіо "СОЛЯНКА"

Дніпро, як й інші міста України, пульсує культурним різномаїттям, яке з кожнем днем поповнюється свіжими талантами та ідеями молодих творців. Це стосується й музики. Обличчя української музики наразі туманне й нечітке, а все через закритість та незнаність музики молодих виконавців. Їхні композиції так й не доходять до більшості українських меломанів. І ми вважаємо це злочином.

Тому запрошуємо слухати Інтернет-радіо СОЛЯНКА, де цю прикрість ми намагаємося викорінити.

Інтернет-радіо «СОЛЯНКА» – це радіо нового формату. Новітність формату радіо не тільки в тому, що воно акцентоване на інтернет-трансляцію, а й в тому, що метою радіо – є популяризація маловідомої, свіжої та якісної української музики молодих гуртів та виконавців.

Також особливість радіо – багатожанровість музики. СОЛЯНКА – тому що радіо не вибирає для себе одного або декількох музичних жанрів, а відкрито для різнобічної музики, маючи змогу демонструвати це різноманіття слухачам.

Ми хочемо дати можливість молодим талантам заявити про себе і розвивати свою творчість.

Проект підтримується власним коштом і є стовідсотковою ініціативою людей, що не можуть жити без музики. Команда радіо «СОЛЯНКА» не допустить того, аби музика молодих українських виконавців була загублена та не почута. Бо такий продукт неможливо оминути, він повинен грати та спонукати.

54321
(0 votes. Average 0 of 5)