Podgorodnoe.in.ua

PROJECT OVERVIEW

Опис проблеми:

Обсяг інформації на сьогодні стрімко зростає, ускладнюючи сприйняття медіа-матеріалів громадянами. Зааганжована, поверхова та здебільшого рекламна інформація наразі викликає з одного боку недовіру суспільства, з іншого тотальне слідування тому, що транслюють ЗМІ та масмедіа. Але як результат, суспільно важливі питання, на кшталт, соціально-культурного клімату країни, не вирішуються. Громада відчуває себе покинутою, а міська влада байдужа чи не знає про потреби громадян. Успішної комунікації не відбувається – проблеми не вирішуються. Яскравим прикладом подібної ситуації є місто Підгородне, що розташоване у Дніпропетровській області, в околиці м. Дніпро.

Рішення проблеми:

Створення інформаційного міського порталу «Podgorodnoe.in.ua»

Мета проекту:

Розміщення новин на веб-сайті, пов’язанних з розкриттям суспільно важливих аспектів життя громади м. Підгородного та Дніпропетровської області; налагодження зворотного связку між громадою та владою м. Підгородного шляхом розвитку громадської журналістики.

Сучасний стан проекту:

Інформаційний міський портал «Podgorodnoe.in.ua» існує з 2014 року. За цей час робота сайту не припинялася ні на день. Читач має доступ до статей різних тематик та змогу надіслати власний матеріал, скориставшись кнопкою «Народна новина».

Упродовж існування проекту, «Podgorodnoe.in.ua» став партнером у більш ніж 50-ти заходах, зокрема, було спів-організовано 5 культурних заходів у Підгородному.

Створена база рекламних та інформаційних партнерів. Налагоджена процедура акредитування журналістів від порталу, що дає змогу відвідувати більшість цікавих та важливих заходів у Дніпропетровській області та Украиїні.

Проект «Podgorodnoe.in.ua» дав змогу створити ще 2 медійні проекти: Підгородне ТВ та Електронна петиція як інструмент впливу.

За роки роботи, проект став рупором думок громади. Цей факт не обійшли увагою представники міської влади, що в результаті призвело до започаткування перших кроків створення сприятливого клімату для ефективної роботи владних структур та почутої громади.

Наразі очолює портал головний редактор та 1 журналіст.

Короткострокові плани проекту:

Залучення до редакції молоді на стажування та навчання громадській журналістиці.

Довгострокові плани проекту:

Організація постійно діючої, активної програми стажувань на базі міського порталу. Повна укомплектація штату редакції. Збільшення впливу на прозорість та відкритість даних роботи міської ради м. Підгородного та інших владних структур Дніпропетровської області. Лобіювання інтересів громади у Підгородненській міській раді.