Інтернет-радіо СОЛЯНКА

PROJECT OVERVIEW

Опис проблеми:

На сьогодення в Україні існує ряд проблем у сфері музичного мистецтва. Це – низький рівень якості української музики, відсутність у сучасних музикантів засобів для подальшого розвитку, маловідомість української музики як в країні, так і за її межами, як серед слухачів, так і серед самих музикантів. На сьогодні українці не знають сучасної культури, її розвиток помаленьку відбувається, але результати цього розвитку залишаються непоміченими для оточуючих. І сучасна, незаангажована музика українських виконавців, у результаті своєї маловідомості, проходить повз слухачів.

І ми, команда ГО «Солянка», бажаємо підтримати та посилити розвиток українського музичного мистецтва та української культури в цілому.

Мета проекту:

Поширення української андеграундної музики молодих гуртів та виконавців як серед українців, так і на міжнародній арені, шляхом трансляцій у радіоефірі інтернет-радіо «СОЛЯНКА», організації музичних івентів та PR кампаній.

Сучасний стан проекту:

На сьогоднішній час проект “Інтернет-радіо “СОЛЯНКА”” має функціонуючий інтернет-стрім на протязі 1,5 року. З наявністю приблизно 600 треків 300 українських виконавців, активної групи у соціальній мережі Facebook, музичної апаратури (а саме: пантограф, пульт мікшерський, мікрофон студійний, мікрофон вокальний, ноутбук, диктофон цифровий).

Короткострокові плани і результати проекту:

Редизайн сайту, розробка мобільного додатку та його SMM, SEO просування, розвиток радіоефіру через збільшення радіоконтекту (а саме, 3000 треків, 1000 виконавців, наявність тематичних плейлистів, присвячених певній темі, щоденних постійних рубрик, такі як новини, погода та інше, 3-4 рази в неділю виходи в прямий ефір, інтерв’ю з музикантами, діячами культури, персон з бізнес сегменту, лідерів думок, менторів. До 5% ефіра кожен день займає реклама і афіша, наявність розіграшів в ефірі, хіт-парадів, «живе» спілкування зі слухачами, прем’єри треків, кліпів, альбомів, книг), а також загальне підняття рівню якості звучання в ефірі.

Облаштування студії радіомовлення шляхом запуску фандрайзингової кампанії зі збору коштів та необхідних товарів.

Разом з цим плануємо розширити команду інтернет-радіо «Солянка», а саме: 5 радіоведучих, 1 звукоредактор, 2-3 журналіста, 1 випускаючий редактор, 1 спеціаліст з SMM, 1 контент менеджер, 1 PR-менеджер, 1 спеціаліст з реклами, 1-2 IT-спеціаліста, 1 грант-менеджер.

Довгострокові плани та результати проекту:

Створення хабу для українських музикантів, де вони можуть отримати необхідні засоби для розвитку: зробити запис своїх композицій, отримати послуги менторингу, навчання PR та реклами, нетворкінгу та ін. інструментів самопросування.

Цей проект є одним із тих, що має стратегічну мету покращення рівню якості української музики, поширення її в Україні і позі її межами і, як результат, культури в цілому.