Перший та успішний проект організації - "Pidgorodne.in.ua"

By in
445
Перший та успішний проект організації - "Pidgorodne.in.ua"

3 роки тому нашою ініціативою був створен інформаційний міський портал “Pidgorodne.in.ua”.

Багато важливих та цікавих подій часто проходять непомітно для великої кількості людей, так як про ці заходи просто ніхто не знав. Думки про те, що на сьогоднішній день ініціативні об’єднання людей зникли і жодних акцій чи заходів, спрямованих на розвиток всіх сфер людської діяльності не проводиться – активно пульсує серед багатьох жителів різних районів. Але чи це так?

«Pidgorodne.in.ua» — інформаційний портал, завданням якого є викорінити такого роду судження. Адже насправді кількість подій є важливими саме в соціальних колах – дуже велике. Місто Підгородне – не виняток. Події, новини, події саме цього міста, а також найближчих населених пунктів – головна тематика сайту.

Але рух самих новин не є одностороннім, походить лише від інформаційного порталу до читачів. На сайті присутній зворотній зв’язок від читачів до порталу. Тут саме читачі виступають джерелами інформації, яку надсилають на електронну пошту сайту. Опубліковується такого роду матеріал в «Авторській колонці».

Ресурс створений та підтримується лише власною ініціативою та коштом, та є незалежним ЗМІ.

На серпень 2016 р. на сайті вже 1 826 статей на різноманітні тематики, більшість з яких призвели до резонансу у м. Підгородне, та зворушили громадськість.

54321
(0 votes. Average 0 of 5)